1. Oferta pracy na stanowisko: młodszy projektant sieci telekomunikacyjnych

OPIS FIRMY:
Firma Telico Sp. z o.o. działająca na rynku telekomunikacyjnym, oferuje usługi dostępu do Internetu, telewizji oraz telefonii stacjonarnej.

OPIS STANOWISKA:

Poszukujemy osoby do pracy Dziale Projektowym na stanowisku młodszy projektant.

 WYMAGANIA:

  • wykształcenie minimum średnie
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie w branży
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu relacji z klientami
  • dyspozycyjność
  • kreatywność i umiejętność przekonywania klienta do skorzystania z oferty firmy
  • obsługa pakietu MS Office

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • pozyskiwanie zgód niezbędnych do przeprowadzenia infrastruktury telekomunikacyjnej
  • pozyskiwanie zgód na przyłącza
  • prezentacja oferty firmy
  • nawiązywanie relacji z klientami

OFERUJEMY:

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • materiały i narzędzia niezbędne do aktywnej sprzedaży naszych usług
  • realizację interesujących projektów
  • wynagrodzenie podstawowe + prowizja za realizację celów

MIEJSCE PRACY:

  • Powiat Żywiecki

KONTAKT:
CV wraz ze zdjęciem prosimy wysyłać na adres praca@telico.pl (w tytule maila prosimy podać: Aplikacja na stanowisko młodszy projektant)

W CV prosimy umieścić klauzule: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych dla potrzeb rekrutacyjnych, zgodnie z ustawa z dnia 29-08-1997 o Ochronie Danych Osobowych"